درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنند، ما بقی یک سال را نود بار تکرار می کنند. امروز 1397/07/29

هادی پاکدامن

هادی پاکدامن

متولد آبان ماه ۱۳۶۲ رفسنجان

فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی دانشگاه آزاد رفسنجان

دارنده مدال جهانی پرس سینه

متاهل صاحب یک فرزند پسر به اسم هیراد

ورزش بدنسازی رو از سال ۱۳۷۸ توسط داداش بزرگم اقای حسین پاکدامن که وکیل دادگستری هستند شروع کردم
و ۲سال بعد توسط اقای منصور میرزایی که خودشون قهرمان چند دوره اسیا و جهان هستند دعوت شدم به سوی تمرینات تخصصی وزنه برداری جانبازان معلولان و زیر نظر ایشون مشغول به تمرین شدم.

در سال ۱۳۸۴قهرمان جوانان کشور شدم.و به تیم ملی جهت اعزام به مسابقات اسیایی مالزی دعوت شدم و اما به دلیل همزمانی به امتحانات ترم دانشگاهم نتونستم به این مسابقات اعزام بشوم اما در سال ۱۳۸۵به یاری خدا دوباره قهرمان ایران شدم و همچنین دعوت به تیم ملی جهت عزام به مسابقات جهانی کره جنوبی شدم.و اونجا تونستم با توکل به خدا و تلاش های خودم و حمایت های خانواده ام و همچنین مربی عزیزم تونستم مدال طلای مسابقات جهانی رو کسب کنم.

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس تلگرام : rafsanjaniha_Salam@

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 1
تعداد مطالب : 329
بازديد امروز : 374
بازديد ديروز : 390
بازديد هفته : 4129
بازديد ماه : 11046
بازديد کل : 317775