علاقه، اندیشه و مطالعه چیزهایی است که شما را به سوی موفقیت سوق می دهد امروز 1398/09/14

مرحوم دکتر محمد شریفی

مرحوم دکتر محمد شریفی

متولد اول فروردین ۱۳۵۰ رفسنجان. هجرت هجدهم بهمن ۱۳۸۵

دیپلم ریاضی از دبیرستان شهید انصاری رفسنجان

لیسانس اقتصاد نظری از دانشگاه اصفهان

فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه فردوسی مشهد

دکترای اقتصاد از دانشگاه علامه طباطبایی تهران

سوابق اجرایی:

معاون بازرسی بازرگانى استان تهران. رییس بازرسی بازرگانی استان کرمان. عضو هیات علمی دانشگاه شهید باهنر. رییس بورس استان کرمان و………..

سرانجام در بازگشت از ماموریت تهران در جاده اردستان _ نایین در سانحه ای این دنیای خاکی را رها و در جوار رحمت الهی سکنی گزید……. هر ساله به پاسداشت دوستی ارزشمندش و گرمی برخوردش و محبت بی دریغش و… یادداشتی برایش می نویسم و بر مزار مطهرش فاتحه ای نثار میکنم و امسال که مسافرتی چند روزه برایم پیش آمد چیزی که متحیرم کرد این بود که درست ساعت ۱۹ روز ۱۸ بهمن مصادف با تصادف دلخراشش در همان جاده و همان محدوده در حال عبور بودم، فاتحه ای، یادی، غصه ای در گلو و اشکی بر چشم، مرا به خاطرات ایام گذشته برد و بی اختیار زمزمه کردم: از خاطر و دلها نرود یاد تو هرگز / ای آنکه به خوبی همه جا ورد زبانی. (حسین تقوی)

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس تلگرام : rafsanjaniha_Salam@

 

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 1
تعداد مطالب : 372
بازديد امروز : 36
بازديد ديروز : 149
بازديد هفته : 504
بازديد ماه : 706
بازديد کل : 438888