درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنند، ما بقی یک سال را نود بار تکرار می کنند. امروز 1398/01/01

حمید نوری

حمید نوری متولد شصت و دو

ایشان آموزش سه تار و گیتار را نزد آقای مجتبی تقی پور و آموزش سازهای بادی را نزد آقای محمود تقی پور از پیشکسوتان موسیقی رفسنجان فرا گرفت. در کنار آموزش به کار لوازم موسیقی نت پرداخت و هم اکنون در برج شیشه‌ای موزه مشغول می باشد.

ایشان این موارد را در کارنامه خود دارد:

پرفروش ترین آلبوم مهره سال هومن سودمند به تهیه کنندگی مهندس واعظی و مدیریت ایشان در سال هشتاد و شش وهمان سال با مسعود سعیدی و کوشان حداد در تنظیم آهنگ همکاری نمود

در سال نود و چهار به آکوستیک فرهنگسرای مس پرداخت که بهترین در جنوب شرق می باشد.

ساخت فیلم مستند سپاه، صدا برداری سالن فرمانداری و… از دیگر کارهای ایشان می باشد

همچنین از طرف تهران برای برگزاری کلاسهایی صدابرداری در مجتمع افصح هجری انتخاب شد.

او هم اکنون مشغول ساخت سازی از چوب پسته می باشد که به اسم رفسنجان ثبت شود.

لازم به ذکر است که ایشان دارای گواهینامه مهارت صدابرداری زنده و استدیویی از سازمان فنی حرفه‌ای کشور می باشد.

در سال نود و دو مشغول ساخت و ساز تار و سه تار شد که در جنوب شرق کشور بعنوان اولین سازنده تار و سه تار تمبور و نی شناخته شده و مورد تایید استاد ناصر بهنژاد از بزرگان تبریز و اقای افشین افخمی از بزرگان کرمان می باشد.

ساخت اولین ویولن سه تیکه جهان با همکاری استاد کشاورز از کارمندان دادگستری و ساخت و ساز دلو بعد از استاد شجریان از دیگر فعالیت‌های او می باشد.

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس تلگرام : rafsanjaniha_Salam@

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 2
تعداد مطالب : 372
بازديد امروز : 155
بازديد ديروز : 586
بازديد هفته : 1473
بازديد ماه : 5150
بازديد کل : 384464