اگر در اولین قدم موفقیت نصیب ما میشد سعی و تلاش دیگر مفهومی نداشت. امروز 1398/03/06

علی پورفتاحی

علی پورفتاحی متولد شهریور چهل وهفت.

دوران دبستان را از دبستان پهلوی قدیم وشهید محمدی فعلی شروع کرده

راهنمایی علوی و پس از ان چهار سال هنرستان، فوق دیپلم مکانیک از چمران کرمان و دانش آموخته مهندسی مکانیک.

ورزش کشتی را از نه سالگی و از وزن بیست وهشت کیلو زیر نظر استادعزیزحاج احمداقای خیرخواه شروع ودر سال هفتاد شش در وزن هشتادو دو کیلو تمام کرد.

ازسال هفتادوچهاربه استخدام شرکت مس درامده و در اردیبهشت سال نودوهفت به افتخار بازنشستگی نائل شده است.

وی کار خود را از تکنیسین شیفت تعمیرگاه در مس شروع و پس از طی سنوات خدمتی خود،مسئول تعمیرات،سرپرست نظارت،رییس تاسیسات مجتمع سرچشمه و رییس تربیت بدنی کارکنان مس منطقه کرمان را در کارنامه خود دارد.

دوسال دبیر هیات کشتی رفسنجان،رییس هیات مدیره مسکن کارکنان مس درشهر کرمان، رییس انجمن کشتی کارگران استان کرمان و رییس هیات بدنسازی رفسنجان از جمله مسئولیتهای اجتماعی وی میباشد.

از جمله مقامهایی که در کشتی بدست اورده میتوان به قهرمانی و مقام سومی مسابقات صنعت فولادکشور،سوم دانشجویی کشور، اول جنوب شرق کشور ،وسالهای متمادی قهرمانی استان کرمان اشاره کرد.

همچنین وی در سال گذشته با شرکت در مسابقات پرتاب وزنه قهرمانی پیشکسوتان ایران ضمن کسب مقام دومی به عضویت تیم ملی جمهوری اسلامی ایران درآمده و با تیم ایران به مسابقات اسیایی چین اعزام شده است ودر حال حاضر درحال اماده سازی خود جهت مسابقات جهانی اسپانیا در رشته پرتاب وزنه میباشد. همچنین در ماه گذشته بعنوان مدیر تیم فوتسال رسانه های ورزشی استان در گرجستان جهت چند دیدار حضور داشته است.

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس تلگرام : rafsanjaniha_Salam@

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 1
تعداد مطالب : 372
بازديد امروز : 118
بازديد ديروز : 208
بازديد هفته : 118
بازديد ماه : 5747
بازديد کل : 399070