برای اندیشیدن زمان صرف کنید ولی وقتی که زمان عمل فرا رسید دیگه فکر نکنید عمل کنید امروز 1397/07/29

بهنام حیدری پور مطلب جدید

بهنام حیدری پور، متولد خرداد شصت و شش-رفسنجان

تحصیلات:

ابتدایی، مدرسه توحید در رفسنجان

دوره راهنمایی، مدرسه درخشان در رفسنجان

دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی، مدرسه خاتم الانبیا و دکتر حسابی در رفسنجان

پس از اخذ مدرک دیپلم و گذراندن دو ترم در رشته عمران دانشگاه ازاد کرمان، به انگلیس مهاجرت نموده و در آنجا نیز یک ترم در همان رشته در دانشگاه گرینویچ به تحصیل پرداخت. پس از آن به جهت دنبال کردن علایق شخصی، تغییر رشته داد و در همان دانشگاه به تحصیل در رشته تجارت بین الملل پرداخت.

کارشناسی در رشته ی تجارت بین الملل از دانشگاه گرینویچ-لندن

کارشناسی ارشد رشته ی تجارت بین الملل از دانشگاه گرینویچ-لندن

در دوره کارشناسی ارشد، در دو درس تخصصی با عنوان دانشجوی برتر دانشکده تجارت انتخاب شد.

دانشجوی دوره دکتری (پاره وقت) در دانشگاه متروپولیتن-لندن.

پایان نامه ی دوره کارشناسی ارشد به عنوان یکی از سه پایان نامه ی برتر دانشکده ی تجارت دانشگاه گرینویچ انتخاب و در سال دو هزار و دوازده به صورت کتاب به چاپ رسیده که هم اکنون نیز به صورت آنلاین قابل خریداری می باشد. عنوان پایان نامه با توجه به علاقه شخصی به تجارت پسته، با موضوع ذیل به نگارش رسید : ‏International Strategic Alliance In Pistachio Industry In Iran

تجربیات کاری:

مدیر عامل شرکت “مواد غذایی برنا “در لندن (Borna Foods). طی گذشت چهار سال از تاسیس این شرکت در لندن ، موفق به تولید چهارده محصول جدید از پسته ایرانی گردید و محصولات شرکت به صورت گسترده به اروپا،اسیا و آمریکای جنوبی صادر می گردد.

مدیر صادرات شرکت “جهان خشکبار خاورمیانه” در رفسنجان.

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس تلگرام : rafsanjaniha_Salam@

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 2
تعداد مطالب : 329
بازديد امروز : 386
بازديد ديروز : 390
بازديد هفته : 4141
بازديد ماه : 11058
بازديد کل : 317787