برای اندیشیدن زمان صرف کنید ولی وقتی که زمان عمل فرا رسید دیگه فکر نکنید عمل کنید امروز 1398/03/04

دکتر سید ابوالفضل ریاضی

دکتر سید ابوالفضل ریاضی متولد هزاروسیصد و شانزده

دکترای داروسازی از دانشگاه تهران و موسس داروخانه در رفسنجان و شاعر می باشند ( بر اساس کتاب تذکره شاعران کرمان) . دکتر ریاضی از چهره هایی می باشد که در دیار رفسنجان فعالیت های چشمگیری انجام داده است سالها در حیطه تخصص رسمی یعنی داروسازی، و هم فعالیت های هنری و فرهنگی، شاعر توانمندی که به شعر عشق می ورزد، همنشینی که مصاحبت با او دلنشین است، فروتنی و حسن خلقش زبانزد می باشد و…..

مدتی بود که تصمیم داشتم در وصف این بزرگوار مطلبی بنویسم ولی هر بار نشد که نشد،… دیروز دعوت نامه روابط عمومی مس سرچشمه بدستم رسید و با خود اندیشیدم که گزارش جلسه را می نویسم ولی در این نیمه شب به ذهنم رسید که هم ذکر نامی از این فرهیخته داشته باشم و هم اطلاع رسانی بیشتری برای جلسه ای که روابط عمومی مس سرچشمه برگزار می کند: برگزاری ” شب دکتر سید ابوالفضل ریاضی ” فرصتی برای تکریم کوشش های هنرمندانه این شاعر گرانقدر و فعال فرهنگی رفسنجان در نهمین سلسله برنامه های ” شب های مفرغ ” است. چهارشنبه بیست و هفتم تیرماه نود و هفت ساعت هشت و نیم شب در سالن شهید زکریا رفسنجان به جناب میرافضلی بزرگوار و همکارانشان خسته نباشید میگویم و تشکر فراوان از مهندس احمدی به پاس توجه و حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری….

از خداوند متعال برای دکتر ریاضی عزیز طول عمر و سلامتی خواهانم…..

خدایا هر کجا هست سلامت دارش……

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس تلگرام : rafsanjaniha_Salam@

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 2
تعداد مطالب : 372
بازديد امروز : 43
بازديد ديروز : 145
بازديد هفته : 1151
بازديد ماه : 5266
بازديد کل : 398589