برای دستیابی به موفقیت : 1- بیشتر از دیگران بدان. 2- بیشتر از دیگران کار کن. 3- کمتر از دیگران توقع داشته باش. امروز 1398/04/29

علیرضا زینلی

علیرضا زینلی متولد شهر رفسنجان.

ورزشکار و مربی دوچرخه سواری که این ورزش را زیر نظر آقای زمانی مربی ارزنده و محبوب رفسنجان از سال هفتاد و هشت آغاز کردم.

کسب مقام های قهرمانی کشوری و بین المللی در مسابقات مختلف و عضو تیم ملی از سال هشتاد و یک تا هشتاد و پنج و شروع مربیگری حرفی ای از سال هشتاد و هفت.

تا کنون مربی تیم مس سرچشمه و مس کرمان و امسال مربی تیم دانشگاه آزاد تهران و از سال نود و چهار مربی تیم ملی جوانان ایران و سال نود و شش به عنوان مربی نمونه و اعزام به کمپ جهانی UCI در کره جنوبی و کسب مدرک بین المللی مربیگری و جهانی در این کمپ.

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس تلگرام : rafsanjaniha_Salam@

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 1
تعداد مطالب : 372
بازديد امروز : 88
بازديد ديروز : 237
بازديد هفته : 1182
بازديد ماه : 4475
بازديد کل : 409958