اگر در اولین قدم موفقیت نصیب ما میشد سعی و تلاش دیگر مفهومی نداشت. امروز 1398/08/26

سمیرا‌ مرادی

سمیرا‌ مرادی بیست و هفت سال سن دارم

از سال هشتاد و دو در شهرستان شهربابک رشته رزمی کنگ فو توا ۲۱ رو اغاز کردم که خداروشکر در سال هشتاد و هشت تونستم در هیجده سالگیم مدرک مربیگری کنگ فو رو بگیرم و به خاطر دانشجو بودن در کرمان دو سال اونجا این رشته رو گسترش دادم.

تا سال نود و مربی گری کردم بعد از اون به دلیل اینکه به کرمان عزیمت کرده بودم چهار سال در رشته تکواندو مشغول به کار شدم و هنرجو بودم در کلاس های سر کار خانم محمد جعفری در خانه تکواندو کرمان.

بعد از اون به دلیل سکونت و ازدواج در رفسنجان و نبود تکواندو وارد رشته کیوکوشین شده و با خانم غلامی اشنا شدم و تونستم از تجربیات ایشون خیلی کمک بگیرم و در همون سال ورودم به کیوکوشین تونستم مدال طلای مسابقات بین المللی استارا رو کسب کنم و بعد از آن هم دو طلای کشوری یکی در لرستان و دیگری در سیرجان سه طلای بین المللی و یک برنز مسابقات جهانی باکو رو تونستم کسب کنم.

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس صفحه اینستاگرام: h.taghavi3551

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 1
تعداد مطالب : 372
بازديد امروز : 64
بازديد ديروز : 174
بازديد هفته : 1214
بازديد ماه : 3313
بازديد کل : 435911