اگر در اولین قدم موفقیت نصیب ما میشد سعی و تلاش دیگر مفهومی نداشت. امروز 1398/05/28

استاد رمضان جمالی

استاد رمضان جمالی فرصتی را مغتنم شمردم و ساعتی در محضر استاد جمالی به گوشه ای از خاطرات جذاب ایشان گوش دادم. استاد که یک دوره بیماری را سپری کرده وحالش به گفته خودش رضایت بخش و راضی به رضای خداوند است.

در خصوص رزومه و خاطرات ایشان نوشتن در این مقال نمی گنجد و می توان گفت ” کوهی از تجربه بنشسته به گوشه ای “.

به ذکر این موارد بسنده کنم که ایشان از کودکی علاقه شدید به زبان انگلیسی داشته و علیرغم نبود امکانات بشدت به آموزش زبان پرداخته است. در کلاس هشتم دبیر زبان در جلسه اول داستانی به انگلیسی تعریف و سپس از دانش آموزان می خواهد اگر کسی می تواند آنرا ترجمه کند که ایشان داوطلب می شود علاوه بر ترجمه آن داستان را مجدد به زبان انگلیسی تعریف کند و…

هنوز دانش آموز بود که به خواسته آموزش و پرورش تدریس هم داشته است….

حدودا از سال چهل و هفت مترجم مهندسین و کارکنان انگلیس و آمریکا در مس سرچشمه بوده است…

تدریس زبان در سطوح مختلف مدارس و دانشگاه و راه اندازی آموزشگاه زبان نواوران و…. در کارنامه و رزومه ایشان می درخشد.

همراهان گرامی سلام.

از آنجا که در صدد تهیه مجموعه ای می باشیم که فرهیختگان رفسنجانی مقیم در رفسنجان، شهرها  و کشورهای دیگر در رشته ها و زمینه های مختلف ( علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، کارافرینی و…)  را جمع آوری و بعدا چند جلد کتاب چاپ نماییم، لذا دست نیاز ما به سوی شماست که آنان را به ما معرفی نمایید و از خود بزرگواران هم خواهشمندیم رزومه خود را برای ما ارسال نمایند ضمنا از آنجا که در صدد جمع آوری مجموعه کامل فرهنگ رفسنجان هم هستیم لذا تقاضا میشود داستانها، ضرب المثل، آداب و رسوم و….. را نیز برایمان بفرستید. سپاس فراوان.

آدرس صفحه اینستاگرام: h.taghavi3551

یک نظر بگذارید

آمار بازديد
افراد آنلاين : 2
تعداد مطالب : 372
بازديد امروز : 178
بازديد ديروز : 273
بازديد هفته : 178
بازديد ماه : 3440
بازديد کل : 417054